Pogradec 10 May 16:08.

Shitet apartament 11 ne pogradec

29 Qershor, 2021. diagnostic centers of america west palm beach. n a meaning in school slang

. Kati i dyte eshte shtepi banimi dhe ka nje siperfaqe prej 121m2. Apr 3, 2023 · apartament hyrje ne shitje me pamje nga liqeni Shisha Sharan Buze liqenit Golem Apartament me qera Toke Apartament ne shitje goma Okazion Apartamente Orikum fiat Makina Apartamente me qera Shtepi pushimi hyrje yaris Mundesi nderrimi Gazoniere pallat ne ndertim tushemisht 1+1 LIQENI pamje nga liqeni Mercedes shtepi ne lin Makine golf 7 Pogradec. 0693857155.

SHITET: Apartament 2+1/Pogradec, përballë hotel 1 Maji.

Shitet Toke truall ne Pogradec Rruga Nacionale.

︎ Apartamenti organizohet në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi korridor, 1 tualet, verandë me pamje panoramike nga liqeni.

SHITET: Apartament 1+1/zona: Pogradec/Shetitorja ︎ Apartamenti ndodhet përballë lokal KONTI, organizohet në ambjent ndenje & gatimi, 1 dhomë gjumi, ballkon, korridor dhe tualet.

Shkalla ka ashensor funksional, hapesire parkimi, dhe nje lulishte perpara.

Shitet 🏢 Apartamenti 45000 Euro Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit mbi.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. . Pogradec, Shitet Apartament 1+1 Prane Shetitores Dhe Liqenit. ~1Ndertese e re ~Kati i 6 me ashensor.

. . .

.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 26/09/2023. REUTERS/Lucy Nicholson

Shitet | Apartamente | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme,.

10 foto. .

2 dhoma. Pallat i ri, kt.

5 Ballkoni 4×1.

Apartamenti. Apartamenti ka punime teper cilesore, si dhe mobilim me teper shije.

Land / Land SHITET TOKE 2200 m2 RRUGES PER DRILON KILOMETRI 3te.

.

i 3-te (i dyti i banimit), orientimi nga lindja.

. Shitet apartament ne Pogradec. 00 €. .

SHITET: Apartament 1+1/zona: Pogradec/Shetitorja ︎ Apartamenti ndodhet përballë lokal KONTI, organizohet në ambjent ndenje & gatimi, 1 dhomë gjumi, ballkon, korridor dhe tualet. ID : everest68799. . Nxitoni! Apartamente në Shitje në Pogradec!.

Shitet Apartament 2+1 ne Pogradec, rruga Rinia Informacion mbi apartamentin: - Sallon + Kuzhine - Ballkon - Korridor - Tualet - 2 Dhoma Gjumi - Siperfaqe Totale: 125 m2 - Pallat i ri i mire administruar - Kati 9 - I pa mobiluar Karakteristika: - Pallati eshte shume cilesor me 1 ashensor - Zona eshte shume e preferuar, liqenin dhe shetitoren e ka shume afer - Apartamenti eshte shume i ngrohte.

OKAZION!!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3 KATE E MOBILUAR. . Kliko per.

ectoplasm stardew reddit

Shitet Apartament cilesor 3+1 tek ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit.

Përditësuar së fundmi: 09/11/2022. Apr 12, 2023 · SHITET: Apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht ︎ Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi, i organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor si dhe 1 tualet. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri.

kingsman imdb parents guide

.

98 m². Gjithë Shqipëria /. SHITET: Super Apartament PENTHOUSE /zona: Pogradec. .